Sprawdź wolne terminy!

ul. Bałdyka 10, 44-240 Żory

Ceny na każdą kieszeńzobacz

Kursy szkoleniowe odbywają się w grupach maksymalnie 10-osobowych 2 razy w tygodniu po 60 minut (grupa szkoleniowa otwiera się przy minimum 6 uczestnikach).
Na każde zajęcia kursanci otrzymują przygotowane materiały naukowe, tak aby byli poinformowani o jakiej tematyce będą realizowane kolejne spotkania.

W cenę kursu wliczono również fundowanie nagród konkursowych, których celem jest motywowanie dzieci do zdobywania osiągnięć i zgłębiania wiedzy na temat programowania. Każdy uczestnik ukończonego kursu otrzymuje dyplom opisujący nabyte umiejętności.

365 / Kurs  zobacz

HTML & CSS

350 / Kurs  zobacz

Wordpress

385 / Kurs  zobacz

Javascript

325 / Kurs  zobacz

Scratch

Q: Co robimy i dlaczego?   zobacz

Naszym celem i motywacją jest wykształcenie młodego, zdolnego społeczeństwa, które od najmłodszych lat potrafi określić swoje zainteresowania i wykazuje chęci uczenia się oraz poznawania zagadnień związanych z programowaniem.

separator

Q: Czy ten poziom nie będzie za wysoki dla 8 latka?   zobacz

Każdy rodzic zastanawia się czy to odpowiedni moment aby posłać dziecko do szkoły, a już podwójny znak zapytania stawia nad szkołą programowania. Zapewniamy zatem, że program kursu jest dopasowany do wieku jego uczestników. Nasze nauczanie odbywa się w sposób łatwy do zrozumienia dla waszych dzieci. Takie zajęcia z całą pewnością poprawią kreatywność waszych pociech i zapewnią im lepszy start w późniejszej edukacji.

separator

Q: Na jakiej zasadzie odbywają się konkursy?   zobacz

Konkursy to znakomity sposób na nudę i lenistwo, dlatego w naszym programie przewidzieliśmy taki system motywacyjny. Raz w miesiącu będą organizowane konkursy na najlepiej wykonane zadanie programistyczne. Konkursy odbywać się będą na zajęciach, tak aby kursanci nie mogli uzyskać pomocy od nikogo z zewnątrz. Formą nagród fundowanych dla dzieci będą bilety do kina, studia wrażeń, miasteczka westernowego lub innej formy aktywności.

to top button